Firma przeprowadzki Global Service – Informacje O nas


Firma Global Service działa na rynku przeprowadzek już od 2008 roku. Przez ten czas stale rozszerzaliśmy swoją ofertę oraz doskonaliliśmy stosowane procedury i posiadany sprzęt. Wieloletnie doświadczenie i setki zrealizowanych zleceń na przeprowadzki krajowe i przeprowadzki zagraniczne oraz transporty i magazynowanie mienia, zaowocowały tym, że aktualnie jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm z branży na rynku. Posiadamy 4 duże siedziby w 4 kluczowych miastach w północnej Polsce, czyli w Gdańsku, Warszawie, Bydgoszczy i w Łodzi. Poniżej mogą Państwo dokładniej prześledzić historię naszej firmy i zobaczyć jak duże postęp żeśmy uczynili przez te kilkanaście lat obecności na rynku!

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY W NASZEJ HISTORII:

 • 01.2008

  Start działalności

 • 11.2008

  Pierwsza duża realizacja firmowa na kwotę ponad 50 000, 00 pln

 • 03.2009

  przekraczamy granicę 50 stałych klientów firmowych

 • 02.2010

  rozszerzenie działalności o „serwis dzienny” ( obsługa administracyjna budynków ) -podpisanie pierwszej dużej umowy z jednym z największych banków w Polsce.

 • 09.2011

  otwarcie oddziału w Bydgoszczy

 • 09.2013

  przeobrażenie działalności gospodarczej w spółkę.

 • 12.2013

  otwarcie oddziału w Warszawie

 • 05.2016

  otwarcie oddziału w Łodzi

Tradycja

TRADYCJA

Global Service sp. jawna to firma, która wywodzi się z długoletnich tradycji tej branży. Stworzona z elementów, które wspólnie tworzą jedną z najnowocześniejszych i najbardziej profesjonalnych firm w Polsce, która działa obecnie w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Łodzi oraz wielu innych miastach.

Geneza

GENEZA

Firma nie została zbudowana od podstaw, a na podstawie porozumienia grup wspólników, łączy piętnastoletnie doświadczenie branży przeprowadzkowo-transportowej, standard usług, oraz innowacyjne i nowoczesne rozwiązania wniesione przez młodą i prężna część wspólników.

Wniesione warości

WNIESIONE WARTOŚCI

Wspólnicy będący doświadczoną kadrą kierowniczą z branży przeprowadzek i transportu wnieśli ze sobą niebagatelne doświadczenie oraz funkcjonujące już umowy stałe umowy ramowe i kontakty.

Młoda część firmy to ludzie, którzy swoim zapałem, wykształceniem i innowacyjnością pomysłów gwarantują dynamiczny i nowoczesny pęd firmy do sukcesu. Wspólnicy wnieśli również najwyższą jakość usług i standardy do których są zobligowani działając na terenie krajów starej część UE.

NA PRZESTRZENI CZASU ONI NAM ZAUFALI:

– BANKI: PKO BP, Nordea Polska, Ing Bank Śląski, Bank BPH. JEDNOSTKI: BUDŻETOWE: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Urząd Wojewódzki, Urząd Miasta Gdańska, Powiatowy Urząd Pracy, Starostwo Powiatowe w Tczewie, ZUS oddział w Gdańsku, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni, Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Państwowa Inspekcja Pracy, Sad Rejonowy w Olsztynie, Pomorska Kolej Metropolitalna, Gdańskie Inwestycji Komunalne, PZU, PZU Życie, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Gdański Uniwersytet Medyczny, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, Gdańska Infrastruktura Wodociągowa-Kanalizacyjna, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Muzeum Morskie w Gdańsku, Gdański Zespół Żłobków. FIRMY SEKTORA PRYWATNEGO: Siisp z o o, Balticon, HarttmannTresore Polska sp z o.o., Skanska S.A., Atalassp z o.o., TP S.A., Dr Oetker Polska sp z o.o., Biomax S.A, Biogenet, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, „TUZ” Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Gdyńskie Centrum Innowacji, Geoban S.A., LPP S.A..

99% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

PONAD 1000 PRZEPROWADZEK ROCZNIE!

PONAD 100 STAŁYCH KONTRAHENTÓW!