Ubezpieczenie

 

Takich materiałów używamy, aby Państwa mienie było bezpieczne.

 

Aby zapewnić Państwu mieniu pełną gwarancję bezpieczeństwa oprócz wykorzystania doświadczonej i fachowej kadry stosujemy najlepsze materiały zabezpieczające takie jak:

  • folie babelkowe
  • folie streatch
  • pianki poliuretanowe
  • narożniki

 

Przedmioty wrażliwe

Do przewozu wrażliwych i cennych przedmiotów stosujemy dodatkowe zabezpieczenia w postaci różnego rodzaju wypełniaczy, dedykowanych kartonów ( np na szacowne i drogie trunki z Państwa piwnic, na odzież która powinna być przewożona w formie wiszącej ). Ponad to kartony są odpowiednio oznaczane widocznymi naklejkami.

 

Antyki i wrażliwe meble

Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że podstawą bezpieczeństwa przewożonego mienia jest precyzyjne zabezpieczenie i zastosowanie właściwych materiałów zabezpieczających

 

 

Jak to robimy, krok po kroku

Nasi doświadczeni pracownicy w pierwszym etapie prac zabezpieczeniowych klasyfikują mienie jakiego rodzaju materiałów należy użyć, następnie zgodnie z tą oceną są stosowane materiały we właściwej kolejności; folie bąbelkowe, folie streatch, narożniki. Czynności te na pewno wymagają czasu pracy jednak czas ten jest w naszej ocenie niezbędny aby dać Państwu gwarancje bezpiecznej przeprowadzki.

 

 

 

W myśl zasady: “Nie myli się tylko ten co nic nie robi” posiadamy polisy gwarantujące bezpieczeństwo Państwa mienia podczas każdego etapu przeprowadzki, wnoszenia i wynoszenia, transportu, szkód wyrządzonych podczas naszej działalności.