Ubezpieczenie

Profesjonalnie pakujemy i zabezpieczamy mienie na czas przeprowadzki lub magazynowania, tak aby nawet delikatne i najbardziej wartościowe przedmioty, takie jak antyki czy dzieła sztuki, były w pełni bezpieczne i nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu.

Przeprowadzki z pakowaniem – jak pakujemy przedmioty?

 

Aby zapewnić Państwu mieniu pełną gwarancję bezpieczeństwa oprócz wykorzystania doświadczonej i fachowej kadry stosujemy najlepsze materiały zabezpieczające takie jak:

  • folie bąbelkowe
  • folie stretch
  • pianki poliuretanowe
  • narożniki

 

Przedmioty wrażliwe

Do przewozu wrażliwych i cennych przedmiotów stosujemy dodatkowe zabezpieczenia w postaci różnego rodzaju wypełniaczy, dedykowanych kartonów ( np na szacowne i drogie trunki z Państwa piwnic, na odzież która powinna być przewożona w formie wiszącej ). Ponad to kartony są odpowiednio oznaczane widocznymi naklejkami.

 

Antyki i wrażliwe meble

Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, że podstawą bezpieczeństwa przewożonego mienia jest precyzyjne zabezpieczenie i zastosowanie właściwych materiałów zabezpieczających

 

 

Bezpieczne pakowanie na czas przeprowadzki – jak to robimy krok po kroku

Nasi doświadczeni pracownicy w pierwszym etapie prac zabezpieczeniowych klasyfikują mienie jakiego rodzaju materiałów należy użyć, następnie zgodnie z tą oceną są stosowane materiały we właściwej kolejności; folie bąbelkowe, folie stretch, narożniki. Czynności te na pewno wymagają czasu pracy jednak czas ten jest w naszej ocenie niezbędny aby dać Państwu gwarancje bezpiecznej przeprowadzki.

 

Ubezpieczenie OC

W myśl zasady: “Nie myli się tylko ten co nic nie robi” posiadamy polisy gwarantujące bezpieczeństwo Państwa mienia podczas każdego etapu przeprowadzki, wnoszenia i wynoszenia, transportu mebli, szkód wyrządzonych podczas naszej działalności.