jakie uslugi oferuja firmy zajmujace sie przeprowadzkami

Jakie usługi oferują firmy zajmujące się przeprowadzkami?

Firmy oferujące usługi przeprowadzek w większości przypadków posiadają w ofercie także wiele innych usług. Nasza firma również posiada w swojej ofercie cały zakres usług związanych z przewożeniem i magazynowaniem różnego typu akcesoriów oraz elementów wyposażenia. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu dokładniej przedstawimy szczegółową ofertę Global Service.

Usługi przeprowadzek krajowych i zagranicznych

Podstawowym rodzajem świadczonych przez naszą firmę usług są oczywiście przeprowadzki. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, które planują przeprowadzkę do nowego domu lub do nowego mieszkania, jak i zlecenia przeprowadzek firm, które przenoszą się do nowego biura. Dzięki temu, że obecnie posiadamy swoje centra logistyczne w aż czterech miastach na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie bez problemu realizować zlecenia na przeprowadzki nie tylko w obrębie danego miasta (wykonujemy m.in. przeprowadzki w Warszawie i przeprowadzki w Gdańsku) czy danego województwa, ale również pomiędzy różnymi miastami na terenie całego kraju.

Mamy również wieloletnie już doświadczenie w wykonywaniu przeprowadzek międzynarodowych i to nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale także pomiędzy różnymi kontynentami. Najwięcej naszych klientów korzysta z usług przeprowadzek do Niemiec, Holandii, Szwecji, Francji i Szwajcarii, ale czasami mamy także zlecenia przeprowadzek i transportu rzeczy np. do Stanów Zjednoczonych i Kanady lub do Australii.

Co istotne, zajmujemy się nie tylko samym przewozem rzeczy podczas przeprowadzki, ale także dostarczamy naszym klientom niezbędne pudła oraz inne materiały do pakowania. W niektórych przypadkach, w ramach świadczonych usług zajmujemy się także spakowaniem całego dobytku firmy lub rodziny przed przeprowadzką do nowego miejsca zamieszkania, czyli realizujemy przeprowadzkę od początku do końca.

Usługi przewozu mebli, urządzeń RTV i AGD oraz maszyn

Oprócz przeprowadzek zajmujemy się również transportem z jednego punktu do drugiego pojedynczych rzeczy, które zazwyczaj są albo bardzo ciężkie, albo bardzo cenne. I w jednym i drugim przypadku gwarantujemy ich pełne bezpieczeństwo. Przez lata pracy w branży udało nam się wypracować  takie sposoby np. transportu mebli oraz przewozu i relokacji wielkich maszyn i całych linii technologicznych, że dziś bez problemu jesteśmy w stanie przyjąć każde tego typu zlecenie.

Zajmujemy się także przewozem np. dzieł sztuki, m.in. obrazów i rzeźb. Tu głównym wyzwaniem ich odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu przed zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Usługi magazynowania mienia

Oprócz usług przeprowadzek oraz innego typu usług transportowych, oferujemy także swoim klientów usługi magazynowania mienia. Dzięki nam klienci mają możliwość uzyskania potrzebnego miejsca do czasowego przetrzymania nieużywanych w danym czasie mebli oraz innego rodzaju rzeczy. Taka możliwość jest bardzo cenna np. jeżeli przez kilka miesięcy przebywa się w innym mieście lub w innym kraju i na ten czas trzeba było zwolnić zajmowane przez siebie mieszkanie np. w celu jego wykończenia, lub remontu. W naszych magazynach wszystkie przechowywane rzeczy na pewno będą w pełni bezpieczne i nie będzie trzeba się o nie martwić

Utylizowanie zużytego sprzętu i usługi sprzątania po przeprowadzkach

Dopełnieniem naszej oferty są usługi polegające na sprzątaniu po wykonanych przeprowadzkach i innego typu usługach transportowych oraz na utylizacji niestosowanego już sprzętu RTV i AGD, a także starych i zużytych już mebli. Z usług sprzątania po przeprowadzce warto jest skorzystać np. jeżeli musimy zwrócić później powierzchnie biurowe lub mieszkania po zakończeniu wynajęcia. Warto jest również przy okazji przeprowadzki zdecydować się na powierzenie nam zajęcia się utylizacją niepotrzebnego już sprzętu  czy mebli. Nie ma bowiem sensu zabierać ze sobą do nowego domu czy do nowego biura rzeczy, z których na pewno nie będzie się już korzystało. My zabierzemy wszystkie te rzeczy i przekażemy do firm, które specjalizują się w recyklingu.