firma przeprowadzkowa

Przeprowadzka firmy bez utraty ciągłości pracy? Z nami to…

Każda przeprowadzka to duże wyzwanie. Przeniesienie całego dobytku z jednego miejsca w drugie wiąże się zawsze ze sporym zamieszaniem, wymaga wielkiego wkładu pracy i czasu, a często i tak nie potrafimy poradzić sobie z powstającym przy okazji pakowania i rozpakowywania rzeczy bałaganem, który ciężko jest okiełznać.

Powstaje wtedy chaos, który utrudnia funkcjonowanie i wywołuje w nas uczucie narastającej frustracji oraz złość. Szczególnie trudnym zadaniem logistycznym jest sprawna przeprowadzka firmy. Kiedy jakieś przedsiębiorstwo zmienia lokalizację swojej siedziby, konieczne jest przeniesienie wszystkich znajdujących się w dotychczasowym biurze dokumentów, urządzeń, mebli i innych rzeczy do nowego miejsca. Liczy się tutaj każda godzina, bo przeprowadzka paraliżuje pracę w firmie. Trzeba więc zorganizować przenosiny szybko i sprawnie. Jak to zrobić? Najlepiej wynająć do tego naszą firmę, która zajmuje się realizowaniem profesjonalnych przeprowadzek krajowych i międzynarodowych zarówno dla klientów prywatnych, jak i dla firm. 

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Przeprowadzka firmy to spory problem. Musimy szybko i sprawnie przenieść wszystkie meble, sprzęt biurowy oraz rzeczy pracowników do nowej siedziby. Ważne jest, aby cała operacja przebiegła błyskawicznie i bezproblemowo. Samodzielne pakowanie, zabezpieczanie sprzętów, przewożenie, rozpakowywanie i skręcanie mebli w nowym miejscu zajmie pracownikom mnóstwo czasu i sparaliżuje funkcjonowanie przedsiębiorstwa na dłuższy czas. Takie rozwiązanie nie jest optymalne, ponieważ przez zaangażowanie wszystkich pracowników w akcję przeprowadzkową, stracimy ciągłość pracy, co odbije się na finansach firmy. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest zatrudnienie profesjonalnej firmy przeprowadzkowiej, która zajmie się pakowaniem, zabezpieczaniem sprzętów i mebli, transportem i rozpakowywaniem ich w nowej lokalizacji. Zlecenie przeprowadzki profesjonalistom daje nam gwarancję zachowania ciągłości pracy, ponieważ przenosiny odbywają się szybko i sprawnie, a nasi pracownicy mogą nadal zajmować się pełnieniem swoich służbowych obowiązków. 

Jakie czynności wchodzą w skład usługi przeprowadzkowej?

1. Demontaż mebli kuchennych, wyposażenia open space itp.

2. Profesjonalne zapakowanie mebli, sprzętu biurowego i rzeczy pracowników.

3. Przenoszenie archiwum firmowego.

4. Zabezpieczenie przewożonych rzeczy.

5. Zabezpieczenie elementów infrastruktury przed uszkodzeniem podczas przeprowadzki (np. windy, klatki schodowe, narożniki).

6. Montaż przewożonych mebli w nowej siedzibie firmy.

7. Sprzątanie lokalu.

Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję bezpiecznego przeniesienia całego firmowego mienia w nowe miejsce. Nie muszą się Państwo martwić o uszkodzenia przewożonych rzeczy ani o ewentualne zniszczenia szlaków komunikacyjnych w starej i nowej siedzibie biura, ponieważ nasi pracownicy starannie zabezpieczają zarówno transportowane rzeczy, jak i elementy infrastruktury budynków. Zapewniamy także wszystkie niezbędne do pakowania i właściwego zabezpieczania mienia materiały takie jak kartony czy pojemniki plastikowe z możliwością plombowania. Z nami przeprowadzka firmowa przebiegnie sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Przenoszenie firmowego dobytku nie musi wiązać się z przerwami w pracy oraz niepotrzebnym stresem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *