Realizacje

 

 

Zatrzymane w kadrze – przeprowadzka przeprowadzce nie równa. Zachęcamy do zerknięcia jak cały proces przeprowadzki firm, instytucji lub mieszkań prywatnych wygląda od kuchni.

 

[ngg src=”galleries” ids=”1″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”20″ order_by=”imagedate” order_direction=”DESC”]

 

 

 

 

Wybrane usługi przeprowadzkowe wykonywane dla firm.

przeprowadzka biura

Przeprowadzka Ulstein Gdynia

Kompleksowa przeprowadzka 85 stanowisk pracy do biurowca klasy A na ul Łużycką. Przeprowadzka została wykonana w 2 dni robocze, po godzinach funkcjonowania firmy tak aby nie zakłócać jej funkcjonowania. Zakres prac obejmował odłączanie i podłączanie sprzętu IT, biurowego. Demontaże wyposażenia meblowego wraz z zabudowami kuchennymi i wyspami 8 osobowymi na open-space. Pełna aranżacją nowych pomieszczeń według layoutu przekazanego przez Zamawiającego.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka 3 wydziałów Urzedu Marszałkowskiego w Gdańsku

Kompleksowa relokacja 85 stanowisk pracy, wraz z aktami, meblami oraz pozostałym wyposażeniem biurowym. Usługa odbywała się na teranie Gdańska z ulicy Rzeźnickiej i Augustyńskiego na ul Długi Targ i ul Okopową.

przeprowadzka banku

Przeprowadzka Banku BPH w Krakowie

Dwu etapowa przeprowadzka 350 stanowisk pracy z dwóch lokalizacji do nowej siedziby Banku w nowoczesnym centrum biurowym przy ul Życzkowskiego w Krakowie.

przeprowadzka urzędu pracy

Przeprowadzka Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Przeprowadzka 60 stanowisk pracy i zasobu archiwizacyjnego pomiędzy lokalizacjami na terenie Gdańska.

przeprowadzka pkp

Stała obsługa centrali PKP Intercity w Warszawie

Liczne relokacje mienia i archiwów pomiędzy oddziałami na terenie Warszawy jak również kraju.

przeprowadzka biura honda warszawa

Przeprowadzka biur Hondy w Warszawie

Zmiana siedziby “Honda” na ternie Warszawy. Przewóz 75 stanowisk pracy oraz 350mb archiwum zakładowego. Usługa obejmowała pakowanie i rozpakowanie rzeczy osobistych pracowników firmy oraz akt z archiwum.

przeprowadzka gpec

Przeprowadzki dla GPEC w Gdańsku

Stała obsługa GPEC sp z o.o. – relokacje pomiędzy jednostkami firmy na terenie Gdańska.

przeprowadzka banku bph

Przeprowadzka Banku BPH

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z siedziby banku BPH. Relokowanych było 120 stanowisk pracy wraz z dokumentacją.

przeprowadzka agencji reklamowej

Przeprowadzka agencji Reklamowej “Walk”

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z dwóch siedzib do centrum biurowego “Dzielna 60”. Przedmiotem usługi była relokacja 85 stanowisk pracy, w tym meble o wysokiej wartości ( projekty autorskie ), sprzęt poligraficzny, dokumentacja projektowa.

przeprowadzka biura wipro

Stała współpraca z Wipro IT Services Poland

Przeprowadzka siedziby biur z kompleksu Arkońska Bussines Park do Alchemii. 120 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Czas realizacji 2 dni. Stałą współpraca wsparcia dla biur.

przeprowadzka biura hydroprojekt

DHV Hydroprojekt Sp. z o.o.

Przeprowadzka siedziby biur z 3 piętrowego budynku biurowego do nowoczesnego centrum biurowego Dzielna 60. W zakres przeprowadzki wchodziła relokacja 220 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Przewozem mienia do magazynów. Utylizacja zbędnego mienia.

przeprowadzka biura

Przeprowadzka biur “Budimex S.A.”

Kompleksowa przeprowadza biur budowy dla “Budimex s.a.”. Usługa obejmowała przewóz 70 stanowisk pracy oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych na odległości 70 km. Czas realizacji 1 dzień.

przeprowadzka sądu

Przeprowadzka sądu rejonowego w Olsztynie

Kompleksowa przeprowadzka siedziby Sądu Rejonowego w Olsztynie. 280 stanowisk pracy wraz z podręcznymi archiwami i pozostałym wyposażeniem biurowym. Spakowanie i rozpakowanie zgodnie z sygnaturami oraz przewozy blisko 3500 mb akt archiwów sądowych wraz z demontażem i powrotnym montażem oraz rozlokowaniem zgodnie z planem regałów archiwizacyjnych.

przeprowadzka pkp pkm

Przeprowadzka siedziby Pomorskiej Kolei Metropolitalnej “PKM”

Przeprowadzka siedziby biur PKM z ul Żaglowej  do nowo powstałej siedziby przy ul Budowlanych. Do zakresu przeprowadzki należało: pakowanie rzeczy osobistych pracowników, przewozy 75 stanowisk pracy oraz wszelkiego innego wyposażenia biur. Pakowanie i rozpakowanie archiwum oraz przewóz 45 szt szaf pancernych.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka siedziby gdańskiego konserwatora zabytków

Usługa obejmowała przewóz wyposażenia biurowego i zasobu archiwalnego 350 mb. Przeprowadzka wymagała także spakowania, przewozu oraz rozpakowania niebagatelnej ilości dokumentów archiwów podręcznych ok 1200 szt kartonów przeprowadzkowych.

przeprowadzka urzędu

Przeprowadzka 9 wydziałów pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego

Relokacje 170 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Prace z racji konieczności utrzymania ciągłości funkcjonowania urzędu odbywały się w godzinach wieczorno nocnych.

przeprowadzka banku

Przeprowadzki Alior Banku na terenie Gdańska

Relokacje 300 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Relokacje pomiędzy lokalizacjami ul Piastowska a Pałubickiego.