FAQ


ILE BĘDZIE TRWAĆ PRZEPROWADZKA ?

Wiele czynników decyduje o czasie trwania przeprowadzki dlatego trudno jest to oszacować w pierwszej fazie zapytania. Po wizycie naszego przedstawiciela i zapoznaniu się z zakresem mienia i zakresem prac oraz specyfiką innych czynników na pewno jesteśmy w stanie to określić

ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ PRZEPROWADZKA ?

Każda przeprowadzka jest inna, inne są wymagania, inny zakres mienia, inne są pozostałe czynniki takie jak: odległości pomiędzy miejscami załadunku i rozładunku, pietra, dystans od wyjść z budynku do podstawionego samochodu, rodzaj mienia a tym samym ilość i rodzaj materiałów jakie będziemy wykorzystywać do zabezpieczeń.

Po wizycie naszego przedstawiciela i zapoznaniu się z zakresem mienia i zakresem prac oraz specyfiką innych czynników na pewno jesteśmy w stanie to określić.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ KARTONY DO PRZEPROWADZKI ?

Tak, oferujemy dostarczenie i bezpłatne wypożyczenie kartonów

CZY PRZEPROWADZKA JEST UBEZPIECZONA ?

Tak, każda wykonywana przez nas przeprowadzka jest ubezpieczona

CZY MOŻLIWE SĄ MONTAŻE I DEMONTAŻE MEBLI ?

Tak, nasze zespoły dysponuję szeroką gamą narzędzi i elektro narzędzi. Posiadają również niezbędną wiedzę i doświadczenie aby przeprowadzać takie działanie

CZY MOJE RZECZY MOGĄ BYĆ SPAKOWANE DO KARTONÓW PRZE PAŃSTWA PRACOWNIKÓW ?

Tak, nasi pracownicy mogą spakować Państwa rzeczy osobiste z szaf, szafek, regałów etc do naszych kartonów.

CZY UŻYWACIE PAŃSTWO MATERIAŁÓW ZABEZPIECZAJĄCYCH.

Tak, używamy materiałów zabezpieczających takich jak: folie streatch, folie bąbelkowe, pianki, styropiany, narożniki kartonowe, taśmy, wypełniacze etc.