REALIZACJE


Przeprowadzki firmowe

Zatrzymane w kadrze - Przeprowadzka przeprowadzce nie równa

Wybrane usługi przeprowadzkowe wykonywane dla firm

PRZEPROWADZKA ULSTEIN GDYNIA .

Kompleksowa przeprowadzka 85 stanowisk pracy do biurowca klasy A na ul Łużycką. Przeprowadzka została wykonana w 2 dni robocze, po godzinach funkcjonowania firmy tak aby nie zakłócać jej funkcjonowania. Zakres prac obejmował odłączanie i podłączanie sprzętu IT, biurowego. Demontaże wyposażenia meblowego wraz z zabudowami kuchennymi i wyspami 8 osobowymi na open-space. Pełna aranżacją nowych pomieszczeń według layout przekazanego przez Zamawiającego.

PRZEPROWADZKA 3 WYDZIAŁÓW URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO.

Kompleksowa relokacja 85 stanowisk pracy, wraz z aktami, meblami oraz pozostałym wyposażeniem biurowym. Usługa odbywała się na teranie Gdańska z ulicy Rzeźnickiej i Augustyńskiego na ul Długi Targ i ul Okpową.

PRZEPROWADZKA BANKU BPH NA TERENIE KRAKOWA.

Dwu etapowa przeprowadzka 350 stanowisk pracy z dwóch lokalizacji do nowej siedziby Banku w nowoczesnym centrum biurowym przy ul Życzkowskiego w Krakowie.

PRZEPROWADZKA WOJEWÓDZKIEGO URZĘDU PRACY.

Przeprowadzka 60 stanowisk pracy i zasobu archiwizacyjnego pomiędzy lokalizacjami na terenie Gdańska.

STAŁA OBSŁUGA CENTRALI PKP INTERCITY NA TERENIE WARSZAWY

Liczne relokacje mienia i archiwów pomiędzy oddziałami na terenie Warszawy jak również kraju.

PRZEPROWADZKA BIUR "HONDY" W WARSZAWIE

Zmiana siedziby "Honda" na ternie Warszawy. Przewóz 75 stanowisk pracy oraz 350mb archiwum zakładowego. Usługa obejmowała pakowanie i rozpakowanie rzeczy osobistych pracowników firmy oraz akt z archiwum.

PRZEPROWADZKI DLA GEPC SP Z O.O.

Stała obsługa GPEC sp z o.o. - relokacje pomiędzy jednostakami firmy na terenie Gdańska.

PRZEPROWADZKA BANKU BPH

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z siedziby banku BPH. Relokowanych było 120 stanowisk pracy wraz z dokumentacją.

PRZEPROWADZKA AGENCJI REKLAMOWEJ " WALK"

Relokacje i przewozy pełnego wyposażenia biur z dwóch siedzib do centrum biurowego "Dzielna 60". Przedmiotem usługi była relokacja 85 stanowisk pracy, w tym meble o wysokiej wartości ( projekty autorskie ), sprzęt poligraficzny, dokumentacja projektowa.

STAŁA WSPÓŁPRACA Z  WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.

Przeprowadzka siedziby biur z kompleksu Arkońska Bussines Park do Alchemii. 120 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Czas realizacji 2 dni.

Stałą współpraca wsparcia dla biur.

DHV Hydroprojekt Sp. z o.o.

Przeprowadzka siedziby biur z 3 piętrowego budynku biurowego do nowoczesnego centrum biurowego Dzielna 60. W zakres przeprowadzki wchodziła relokacja 220 stanowisk pracy wraz z wyposażeniem biurowym i dokumentami. Przewozem mienia do magazynów. Utylizacja zbędnego mienia.

 

PRZEPROWADZKA SIEDZIBY BIUR BUDOWY "BUDIMEX S.A."

Kompleksowa przeprowadza biur budowy dla "Budimex s.a.". Usługa obejmowała przewóz 70 stanowisk pracy oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych na odległości 70 km. Czas realizacji 1 dzień.

PRZEPROWADZKA SĄDU REJONOWEGO W OLSZTYNIE

Kompleksowa przeprowadzka siedziby Sądu Rejonowego w Olsztynie. 280 stanowisk pracy wraz z podręcznymi archiwami i pozostałym wyposażeniem biurowym.

Spakowanie i rozpakowanie zgodnie z sygnaturami oraz przewozy blisko 3500 mb akt archiwów sądowych wraz z demontażem i powrotnym montażem oraz rozlokowaniem zgodnie z planem regałów archiwizacyjnych.

PRZEPROWADZKA SIEDZIBY POMORSKIEJ KOLEI METROPOLITALNEJ "PKM"

Przeprowadzka siedziby biur PKM z ul Żaglowej  do nowo powstałej siedziby przy ul Budowlanych. Do zakresu przeprowadzki należało: pakowanie rzeczy osobistych pracowników, przewozy 75 stanowisk pracy oraz wszelkiego innego wyposażenia biur. Pakowanie i rozpakowanie archiwum oraz przewóz 45 szt szaf pancernych.

PRZEPROWADZKA SIEDZIBY GDAŃSKIEGO KONSERWATORA ZABYTKÓW

Usługa obejmowała przewóz wyposażenia biurowego i zasobu archiwalnego 350 mb. Przeprowadzka wymagała także spakowania, przewozu oraz rozpakowania niebagatelnej ilości dokumentów archiwów podręcznych ok 1200 szt kartonów przeprowadzkowych.

PRZEPROWADZKA 9 WYDZIAŁÓW POMORSKIEGO URZĘDU WOJEWÓDZKIEGO.

Relokacje 170 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Prace z racji konieczności utrzymania ciągłości funkcjonowania urzędu odbywały się w godzinach wieczorno nocnych.

PRZEPROWADZKI BANKU ALIOR NA TERENIE GDAŃSK

Relokacje 300 osób wraz z pełnym wyposażeniem biurowym. Relokacje pomiędzy lokalizacjami ul Piastowska a Pałubickiego.

Wybrane usługi przeprowadzkowe realizowane dla osób prywatnych

PRZEPROWADZKA APARTAMENTU Z PARYŻA DO GDAŃSKA.

 

PRZEPROWADZKA  Z WARSZAWY NA GDAŃSKĄ STARÓWKĘ.

 

PRZEPROWADZKA 120M2 APARTAMENTU Z BADEN BEI WIEN SPOD WIEDNIA DO GDAŃSKA.

 

PRZEPROWADZKA MIESZKANIA 4 POKOJOWEGO Z GDYNI DO GDAŃSKA.

 

Zaufali nam: