CENNIK


Cennik dla usługi przeprowadzki Gdańsk i Warszawa

Nasz cennik został tak przygotowany aby indywidualnie podchodził do Państwa potrzeb. Ponieważ każda przeprowadzka jest inna i bardzo trudno podejść do tego szablonowo nie posiadamy jednolitego cennika. Wyceny przygotowujemy specjalnie dla Państwa, inaczej podchodząc do każdej usługi przeprowadzki. W wycenie uwzględnione są wszelkie Państwa oczekiwania, pełen zakres usługi oraz ilość mienia do przeprowadzki ujęta w liście mienia.

Cena jest jedną jednym z najważniejszych czynników w ekonomii, podobne znaczenie ma dla nas. Precyzyjne i optymalne podanie ceny jest jednym z najważniejszych warunków sukcesu. Przyjmujemy dwa główne sposoby wyceny: wycena po przeprowadzeniu wizji lokalnej naszego handlowca, wycena po nadesłaniu kompletnej listy mienia na firmowym druku listy mienia plus zdjęcia i dokładny opis miejsca załadunku i rozładunku.

GODZINOWA OFERTA SPECJALNA DLA USŁUGI PRZEPROWADZKI GDAŃSK - DLA OSÓB PRYWATNYCH

2 PRACOWNIKÓW PLUS SAMOCHÓD 40M3 - 85 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

3 OSOBY PLUS SAMOCHÓD 40M3 - 118 PLN ZA 1H PRACY ZESPOŁU

4 OSOBY PLUS SAMOCHÓD 40M3 - 135 PLN ZA1 H PRACY ZESPOŁU

Od 28,50 PLN za 1h pracy

PRZEPROWADZKI FIRM GDAŃSK

Dowiedz się więcej

Od 28,50 PLN za 1h pracy

PRZEPROWADZKI FIRM WARSZAWA

Dowiedz się więcej

Od 400 PLN

PRZEPROWADZKI MIĘDZYNARODOWE

Dowiedz się więcej

Od 38 PLN za 1h pracy

 

PRZEPROWADZKI GDAŃSK DLA OSÓB PRYWATNYCH

Dowiedz się więcej

Od 0,85 PLN za 1 km

 

Cennik - możliwości uzyskania wyceny:

  • Przeprowadzki firm - wycenę przeprowadzki firm należy stworzyć jak najbardziej precyzyjnie - tak aby przewidzieć wszelkie zagrożenia jakie mogą powstać podczas realizacji projektu, zbadać zakres prac i wszystkie oczekiwania klienta. Najlepszym sposobem jest wizyta handlowca. Opcja dostępna: Warszawa, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz
  • Przeprowadzki międzynarodowe - wycenę podobnie jak w przypadku firm należy przygotować po wizycie handlowca lub po przesłaniu druku listy mienia i zdjęć. Opcja dostępna na ternie: Polska, Niemcy
  • Przeprowadzki dla osób prywatnych - wycena już na podstawie nadesłanego druku listy mienia, lub wizyty handlowca, która nie jest obligatoryjna.
  • Przeprowadzki dla osób prywatnych według cennika godzinowego
  • Transport - wycena na podstawie opisu w zamówieniu, miejsce załadunku, miejsce rozładunku, szczegółowy opis ładunku oraz przewidywany czas załadunku i rozładunku.

Im obraz przeprowadzki będzie pełniejszy tym cena będzie bardziej optymalna. Wszelkie szczegóły zawarte w zakresie prac, ilości mienia do przeprowadzki oraz wszelkimi oczekiwaniami muszą znaleźć się w umowie przeprowadzki i być określone konkretną, ustaloną ceną.